خدمات

نمونه کارها

تعرفه ها

درباره ما

همکاری با ما

تماس با ما

خدمات هنر هشتم
لوگوی اصلی هنر هشتم

هنر گرافیک جز جدایی ناپذیر تبلیغات و یکی از مهم ترین ابزارهای آن محسوب می شود. تمام کشورها در ارتباطات خود با سایر کشورها در زمینه های هنری مخصوصا گرافیک تاثیر به سزایی را از هم کسب می کنند و در هر حال از گذشته و سوابق هنری خویش نیز استفاده می نمایند. هنر گرافیک در هر جامعه ای آنالیز شده هنر گذشتگان همان جامعه است به اضافه عوامل وارداتی هنر کشورهای دیگر. از نظر کاربردی به طور خلاصه و روشن می توان ذکر کرد که گرافیک نبض امور اقتصادی، سیاسی، فرهنگی یک جامعه را در دست دارد. تا آنجا که حتی یک اثر گرافیکی می تواند کشوری را از نظر یک مسئله سیاسی متحول نماید . هنر هشتم در نظر دارد بتواند با ارائه آثار متفاوت در موارد زیر اهداف شما را محقق کند :

خدمات طراحی گرافیک

لوگو و لوگوتایپ

لوگو / لوگوتایپ فارسی / لوگوتایپ انگلیسی / منوگرام

پوستر

پوستر تبلیغاتی / پوستر مینیمال / پوستر های فرهنگی / تایپوگرافی و …

کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

کاتالوگ / برشور های تبلیغاتی / تراکت های تبلیغاتی و …

بیلبورد

بیلبورد شهری / بنر سایت / بنر کمپین های تبلیغاتی

کاراکتر و شخصیت سازی

طراحی کاراکتر / شخصیت / ۲D / 3D

طراحی ست اداری

سربرگ / کارت ویزیت / پاکت نامه / کاغذ یاداشت / فولدر و …

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی بسته بندی مواد غذایی / محصولات تجاری / صنعتی و …

طراحی فونت و تایپ فیس

طراحی فونت فارسی / فونت انگلیسی / تایپ فیس

موکاپ مانیتور
طراحی وب

ما از هر طرف کسب‌وکار شما را آنالیز می‌کنیم و با تجربه‌ای که در حوزه دیجیتال داریم، یک مسیر موفق برای کسب‌وکارتان ارائه می‌دهیم. همچنین با ارائه‌ی راهکارهای دیجیتال از داده‌های شما فرصت می‌سازیم. طراحی وب سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می باشد. قصد ما اینست که با تلفیق هنر و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پتانسیل های فرهنگی و بومی کشورمان به اهدافمان برسیم. هنر هشتم با تجربه ی متفاوت همیشه آمادگی تحقق ایده آل های شما مشتریان و شرکای تجاری خود را در هر یک از بخش زیر دارا می باشد :

خدمات طراحی گرافیک

طراحی و پیاده سازی وب سایت

طراحی گرافیک = > طراحی HTML = > راه اندازی روی هاست

طراحی قالب سیستم های مدیریت محتوا

وردپرس / جوملا / دروپال و ...

بهینه سازی در موتورهای جستجو (SEO)

افزایش ورودی وبسایت شما از موتور های جستجو گوگل ، یاهو ، بینگ و …

کمپین های اینترنتی ( landing )

طراحی، برنامه ریزی و اجرای کمپین های اینترنتی و مارکتینگ

اپلیکیشن های موبایل

طراحی و پیاده سازی موبایل کاتالوگ و موبایل اپلیکیشن

برنامه نویسی

ساخت انواع سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی ، افزونه

لوگوی طلایی هنر هشتم

یکی از کاربردهای هنر در سبک زندگی امروزه انتقال پیام در ضمیر ناخودآگاه افراد است . امروزه بسیاری از شرکت های تولیدی ، فرهنگی و سینمایی در بک گراد ذهنی مخاطب خود پیام های ذهنی مورد نظرشان را می فرستند. طراحی گرافیک دیجیتال از آن دسته ابزاریست که در این مقوله از آن استفاده میشود که امروزه یکی از هنر های رایج شناخته میشود و چند سالی است که طراحی سایت نیز به آن اضافه شده. هر چند شاید در نگاه اول طراحی سایت شامل هزاران خط کد باشد اما در پشت صحنه آن خلاقیت و تخصص هنر نهفته است . تفاوت بسیاری است بین کدنویسی بدون هنر و هنر بدون کد نویسی و تلفیق این دو است که به خروچی نهایی اعتبار میبخشد. همکاری دو طیف از گرافیست ها و برنامه نویسان باعث میشود که ما به هنر فراتر از چیزی به اسم تبلیغات نگاه کنیم . هنر هشتم یک هدف دارد و آن ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای سفارش دهندگان است.

بوم نقاشی